Ebit elektronik A.Ş

  • 7 Nisan 2022
  • Yorum yapılmamış

Bulut Çözümler

İhtiyacınız olan donanım altyapısını yeni nesil bulut çözümlerle karşılıyoruz.

Günümüzde hızla gelişen bulut altyapı hizmetleri ile ihtiyacınız olan sunucu ve lisans gereksinimlerinin ilave bir bakım maliyeti olmadan profesyonel bir ekip ile yönetimini sağlayayın.

Bilgisayarınıza ya da işyerinize bağlı kalmadan her yerden Erp/muhasebe yazılımlarınıza ya da diğer yazılım uygulamalarınıza erişebilirsiniz. Gerektiğinde farklı şubelerinizin kolayca bağlantısını sağlayabilir, ortak dosyaların paylaşımını kolaylaştırabilirsiniz.

Başlangıç maliyetini düşüren ve kiralama modeli ile sunulan bulut çözümlerin getirdiği finansal avantajları tercih eden işletmelerin kendi uzmanlıklarına odaklanmaları çok daha kolay.

Olası tüm riskleri en aza indirerek, fiziksel bir yere ihtiyaç duymadan sunucu ihtiyaçlarınızın sizinle birlikte gelişmesini sağlayabilirsiniz. Dönemsel artış gösteren ihtiyaçlarınızda performans gereksinimini düşük bir maliyetle artırabilir ve ihtiyaç sonrasında kolayca tekrar standart sisteminize dönebilirsiniz. Bu esnekliğin sağladığı ekonomik avantaj işletmenizi bir adım daha ileri götürecektir.